Janet Jackson kończy z karierą !

ImagePamiętamy jak Janet źle się czuła, jak zabierali ją do szpitala i nie wiadomo co jej było do końca.


W ostatnich tygodniach piosenkarka odwołała mnóstwo koncertów, nie raz wyrolowała swoich fanów. A teraz zapowiedziała, że przerywa karierę swoja. Powód? Stara  się o dziecko ze swoim partnerem Jeraminem Duprim.

Janet pokonała już problemy zdrowotne i biorąc pod uwagę, że jej tournee nie było tak udane, jak zakładała, doszła do wniosku, że to doskonały czas, by zacząć pracować nad nowym projektem – dzieckiem. Janet ma 42 lata. Jermaine chce wziąć ślub i mieć dziecko, zanim będzie na to za późno. Partner Janet chce, by skupiła się ona teraz na swoim zdrowiu, aby, jeśli zajdzie w ciążę, nie było żadnych problemów. Kiedy Jermaine przedstawił jej swój punkt widzenia, Janet zdecydowała się odwołać trasę koncertową – czytamy w National Enquirer.

Jeszcze na początku listopada Jackson, która ma na swoim koncie takie hity jak Rythm Nation i Doesn't Really Matter, powiedziała w wywiadzie dla magazynu Sister 2 Sister:

Jermaine już od dawna jest gotowy. On teraz tylko czeka, aż ja się zdecyduję. Każdy mówi mi, że nigdy nie ma odpowiedniego czasu na dziecko, że zawsze będę zajęta, ale ja myślę, że przyjdzie czas, gdy to się wydarzy.

 


 


 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.