, ,  

Janet chce dzieci Michaela!

ImageJanet Jackson, siostra Michaela chce zaopiekować się jego dziećmi.


Dziennikarze amerykańscy dotarli do znajomych Michaela Jacksona, którzy powiedzieli, że opieka nad dziećmi zostanie przyznana młodszej siostrze Janet. Podobno taka była wola Michaela przed śmiercią.


Michael miał problemy z rodziną od lat, ale na Janet zawsze mógł liczyć. Tylko jej ufał. Rozmawiał z nią regularnie i robił wszystko, by dzieci często się z nią widywały –
donoszą informatorzy. Chciał, żeby to Janet się nimi zaopiekowała. Miała jej w tym pomagać matka, Katherine. Miał zamiar napisać nowy testament, by wszystko w nim zawrzeć.

W testamencie z 2002 roku wyraźnie pisze, że opiekę nad dziećmi ma mieć matka piosenkarza 79 letnia Katherine. Jednak rodzina jest przekonana, że temu zadaniu najlepiej podoła Janet.

Wszyscy uważają, że to świetny pomysł. Wspierają Katherine, jednak pomimo tego, że jest świetnej formie, to dobija osiemdziesiątki. Może mieć spory problem z wychowaniem maluchów. Janet zaczyna odczuwać instynkt macierzyński. To do niej dzieci biegną, gdy chcą z kimś porozmawiać i się poradzić.

Poza tym cała rodzina jest zgodna w tym by dzieci całkowicie odseparować od dziadka Joe.

Jeśli Janet nie wykorzysta dzieci do zarobienia pieniędzy to uważamy , że ona będzie lepszym opiekunem dla nich  niż staruszka Katherina. W końcu nikt babci nie odbierze możliwości widywania się z wnukami a jej wiek niestety nie pozwala na dobre wychowanie jeszcze małych dzieci.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.