,  

Jamie Foxx przeprosił Miley Cyrus

ImageWczoraj pisaliśmy jak Miley oberwało się na antenie radia od Jamie'go Foxxa.


Muzyk znany jest z tego, że docina gwiazdom, tym razem oberwało się Miley. Słowa jakie powiedział w kierunku nastolatki były na tyle mocne, że następnego dnia Foxx przeprosił Cyrus.

Do przeprosin właściwie Foox został zmuszony. Ojciec nastolatki był wściekły słowami muzyka jakie usłyszał pod adresem swojej córki i zapowiedział mu wytoczenie procesu .

Billy zna się na żartach, ale uważa, że tym razem Foxx posunął się za daleko i obraził jego córkę bardzo ostrymi słowami. Nie rozumie, czym Miley mu zawiniła i dlaczego publicznie ją upokarza, wiedząc, że nastolatki są bardzo wrażliwe na krytykę. Sam ma przecież nastoletnią córkę, więc powinien zdawać sobie sprawę, że Miley zrobi się naprawdę bardzo przykro – donosi osoba z otoczenia rodziny Cyrus.

Billy Ray ojciec Miley zadzwonił do Foxxa i zażądał publicznych przeprosin. Ten z kolei na antenie powiedział :

Przepraszam cię Miley, szczerze. Jestem komediantem, nie wszystko co mówię jest prawdą. Chodzi o dobre show i rozbawienie widza. Ale przyznaję, że posunąłem się za daleko i moje żarty nie były na miejscu. Naprawdę przepraszam za to, co powiedziałem. Nie chciałem być złośliwy. Znamy się przecież od lat i wiesz, że nie jestem złym człowiekiem. Obiecuję, że po programie zadzwonię do ciebie. Rozumiem, że mogłaś poczuć się dotknięta, też mam córkę.

Ale to co powiedział wcześniej o Miley , zostanie już zapamiętane.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.