,  

Jak Kevin dba o swoją nową dziewczynę !

ImageKevin bardzo się stara by jego dziewczyna nie była osamotniona !


Ależ nic podobnego, facet jest tak zarozumiały i wpatrzony w siebie, że olewa nową swoją laskę. Sama myśl, że był mężem tak sławnej osoby jak Britney spowodowała, że uważa się chyba za bożyszcze i najwidoczniej to kobiety powinny się ubiegać o jego względy a nie on o nie.
Nowa dziewczyna Vicotria Prince, o której już Wam pisaliśmy, musi nieźle się natrudzić by zainteresować swoją osobą Kevina.
Podczas ostatniej wspólnej imprezki Kevin po wejściu do klubu od razu zostawił Viki i poszedł zrobić, jak sam to nazywa obchód. Biedna dziewczyna znudzona czekała na niego ponad godzinę, aż ten wróci. A gdy go poprosiła, żeby zatańczyli, powiedział, że przed chwilą skończył i że musi odpoczą. Podczas ostatniej wspólnej imprezy Kevin po wejściu do klubu od razu zostawił swoją partnerkę i poszedł zrobić, jak sam to nazywa obchód. Biedna Viki znudzona czekała na niego ponad godzinę, aż łaskawie wróci. A gdy go poprosiła, żeby zatańczyli, powiedział, że przed chwilą skończył i że musi odpocząć. Nawet to jej nie zraziło, bo dalej pokornie czekała, aż ukochany odpocznie, znów pójdzie pobawić się z kolegami i będą mogli jechać do domu.

A ona dalej pokornie czekała, aż ukochany odpocznie, znów pójdzie pobawić się z kolegami i będą mogli jechać do domu.

Kiedy otworzy Victoria oczy? Może jak będą się z niej znajomi nabijali.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.