,  

Jak Boruc leczy kontuzje ?

ImageCeltic wysłał Boruca na rehabilitacje do Polski po przebytej po operacji kolana. Bramkarz miał się spotkać z żoną i synem.


Trener Celticu Glasgow Gordon Strachan odesłał Boruca do ojczyzny bo chciał dla bramkarza reprezentacji Polski jak najlepiej.

Kiedy Artur nie gra, zaczyna wariować. Dlatego pozwoliłem mu wyjechać do Polski, gdzie będzie mógł spotkać się z żoną i dzieckiem ¬ – stwierdził niedawno Szkot.

Ale kiedy tylko Boruc wylądował, zaraz po tym siedział już barze z piwem i papierosami. A Fakt przyłapał go jak spacerował z blondynką, dla której zostawił rodzinę i kilkoma przyjaciółmi po centrum handlowym w Warszawie. Aby czas mijał w przyjemnej atmosferze, bramkarz szkockiego klubu raz po raz wychylał kufel zimnego piwka i delektował się smakiem kubańskiego cygara. Opary śmierdzącego dymu nie przeszkadzały za to nowej dziewczynie Boruca, która z wyraênà przyjemnością obdarzała polskiego piłkarza sprośnymi całusami. Prosto z kawiarni spragnieni mocnych wrażeń golkiper reprezentacji Polski i jego nowa sympatia poszli do kina. Ich wybór padł na "Nocny pociąg z mięsem", najnowszy horror amerykańskiej produkcji. Mrożące krew w żyłach sceny morderstw nie zrobiły na Borucu żadnego wrażenia. Początkowo zmęczony piłkarz tylko ziewał, ale już w połowie filmu na dobre zasnął. Widać kilkugodzinne imprezowanie w gronie przyjaciół solidnie dało mu się we znaki – pisze Fakt.

Co na to Celtic jak się dowie? Boruca zamiast na boisko trzeba by na odwyk tym razem posłać.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.