,  

Jacksonowie wynajęli detektywów!

ImageKatherina Jackson i jej mąż Joe Jackson wynajęli detektywa, który ma znaleźć prawdziwego zabójcę ich syna, Michaela Jacksona.


Katherina Jackson od początku nie wierzyła, że jej syn umarł śmiercią naturalną. Cały czas twierdziła, że Michael został zamordowany. Do niej dołączył Joe Jackson ojciec piosenkarza, który nagle stał się jego obrońcą i kochającym ojcem.

Małżonkowie wynajęli detektywa, który ma zbadać jak było naprawdę. Jacksonowie twierdzą, że nie tylko lekarze mogą być winni śmierci syna ale podejrzewają też organizatorów światowego tournee AEG,  którzy organizowali Michaelowi koncerty.

Od początku podejrzliwie patrzył na tę umowę. Był zdania, że jego syn został zgodził się tylko na 10 koncertów, a do reszty został zmuszony
– podaje źródło.

Katherina, która została prawną opiekunką dzieci Jacksona, ma prawo wglądu we wszelkie dokumenty i chce z tego skorzystać. Mianowicie matka Jacko chce przejrzeć dokładnie umowy jakie jej syn niby podpisał z firmą AEG na 50 koncertów. Pomocni mają być w tym detektywi, których wynajęła. Jak się okazuje Conrad Murray miał spore zyski od fimy AEG. Miesięcznie dostawał 135 tysięcy dolarów. Za co?

 Inny lekarz znowu, wystawił Jacko zaświdczenie, że piosenkarz może wystąpić na 50 koncertach.  Ciekawe czy sam zainteresowany wiedział o takim papierku.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.