,  

Jacksona pochowają bez mózgu!

ImageJutro Michaela Jackosna pochowają bez mózgu.


Mózg Michaela został wyciągnięty do badań neuropatologicznych. Rzecznik koronera w Los Angeles potwierdza, że mózg będzie poddany testom neuropatologicznym. Rozpoczną się one za kilka dni i potrwają ponad dwa tygodnie. Badania pozwolą wyjaśnić, co dokładnie spowodowało śmierć króla popu. Wykażą także, na co chorował Jackson, jakie leki zażywał w przeszłości i czy był uzależniony od nich, bądź alkoholu i narkotyków.

Patolodzy mózg Jacko trzymają w wiaderku z formaliną w temp 4 stopni.

Ludzie sobie nawet nie zdają sprawy, jak delikatnym organem jest mózg. eby wykonać tak szczegółowe badania, trzeba mieć mózg znacznie twardszy – i dlatego należy poczekać od 10 do 14 dni – wyjaśnia dr Wecht.

Mózg piosenkarza będzie pocięty na plastry o grubości ok. 1 centymetra. Potem lekarze poddadzą go oględzinom pod mikroskopem. Wykonają także badania toksykologiczne.

Co będzie z pozostałą częścią mózgu?

To zależy od rodziny. Może zechce pochować je razem z ciałem, ale może także poprosić o ich spalenie. W większości przypadków rodziny decydowały się na to drugie wyjście – dodaje dr Wecht.

Jutro pogrzeb Michaela. Bilety na ceremonię juz wylosowane. Po bilety zgłosiło się 1. milionów ludzi choć w losowaniu było ich 17 tysięcy. Mimo, że są darmowe ich cena na czarnym rynku wynosi 50 tysięcy dolarów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.