,  

Jackson jest biologicznym ojcem swoich dzieci!

ImageW sprawie ojcostwa Michaela Jacksona zabrał głos jego starszy brat Tito, który twierdzi, że Michael jest biologicznym ojcem całej trójki!


Michael nigdy nie chciał wiedzieć, kim są biologiczni rodzice Blanketa. Lekarze pobrali jajeczko od dawczyni i zapłodnili je spermą jednego z pięciu dawców wybranych z książki. Michael nie wiedział, kim jest matka i ojciec jego dziecka. Nawet nie wiem, kto nosił to dziecko i czy ta matka wie, kogo dziecko nosiła – powiedział Tito.

La Toya zaś mówi o Debbie, że ta nigdy nie była matką dwojga starszych dzieci. gdyż nie można być matką, gdy sprzedaje się dzieci.

To nie są jej dzieci. One nawet nie wiedzą, że ona jest ich matką. Jak wszystkich w jego życiu – zmotywowały ją pieniądze. Ona sama zawsze powtarzała, że nigdy nie była matką tych dzieci. Widziała je dosłownie kilka razy w życiu. Michael nigdy nie przedstawiał jej dzieciom, jako ich matki – twierdzi La Toya.

Tito jednak nie podziela zdania siostry i dla The Mirror powiedział że wszystkie dzieci Michaela, były jego biologicznymi potomkami i widzi między nimi ogromne podobieństwo.

Wszystkie są biologicznymi dziećmi Michaela! Prince wygląda zupełnie jak mój dziadek. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że te dzieci są jego. Są w 100% jego. Są jak trzy groszki w strąku. Przypominają mi mnie i moich braci, kiedy dorastaliśmy – mówi starszy brat Jacksona.

Blanket jest synem Michaela. Mogę to potwierdzić. Te oczy nie kłamią. Ich oczy są niemal identyczne. Widzę w Blankecie mnóstwo z Michaela – twierdzi 54-letni brat króla popu.

Samo twierdzenie jeszcze nie dowodzi ojcostwa. Pewnych cech nabywa się od rodziców, z czasem stajemy się podobno zachowaniem, gestami. Jednak biała skóra dzieci, jasne włosy Michaela Princa mówią zupełnie coś innego. Ale wiara czyni cuda.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.