Jackson był wrakiem człowieka!

ImageTak przedstawia w domysłach Fakt twarz prawdziwego Jacksona, i to może być prawda.


Michael Jackson jak wykazała sekcja zwłok był wrakiem człowieka. W żołądku znaleziono zaledwie tabletki przeciwbólowe, ani grama jedzenia w nim nie było. Przy wzroście 175 cm ważył zaledwie 51 kg. to o 25 kg za mało.

Po odkryciu wielu szczegółów jakie nie były ani widoczne ani wiadome na co dzień, policja zamierza wszcząć śledztwo.

To nowa sytuacja – wyznał adwokat rodziny Jacksonów Brian Oxman dziennikowi „The Sun”. – Policja w Los Angeles wszczęła kryminalne dochodzenie i poinformowała o tym rodzinę.

Jeszcze nie wiem, z kim policjanci będą rozmawiać. Ja osobiście nie chcę nikogo oskarżać. Poczekamy na wyniki badań toksykologicznych – dodaje adwokat.

Jednak Rodzina Jacksona ma podejrzenia o zaniedbania swoich obowiązków do lekarza Murraya.

Mam bardzo wiele zastrzeżeń – mówi ojciec Michaela, Joe Jackson .

Jego lekarze i otoczenie przyglądali się, jak Michael dokonuje samodestrukcji. Ktoś za to zapłaci – mówi mecenas Oxman.

Lekarz dokonywał reanimacji na łóżu zamiast  na podłodze, to podstawowy błąd, gdyż twarde podłoże ułatwia naciskanie klatki piersiowej. Zrobił też Michaelowi także cztery zastrzyki z adrenaliny. Trzy razy wbił się prosto w serce uszkadzając jego ściany, a raz w żebro.

Pogrzeb zapowiada sie na środę. Michale będzie pochowany w Neverland w mauzoleum. To wydarzenie ma być większe niż pogrzeb Księżnej Diany czy Eliva Presleya. Będzie obecna telewizja, więc całe wydarzenie będzie transmitowane na cały świat.

Kilka szczegółów z autopsji.

Michael był łysy. Dlatego nosił perukę. Jego twarz pokrywały blizny po operacjach plastycznych. Nie miał podstawy nosa, a prawda strona twarzy całkiem się zapadła.

Na skutek prób reanimacji Jackson miał połamanych wiele żeber i cztery ślady po zastrzykach adrenaliny w serce oraz sińce na skórze.

W żołądku patolodzy znaleźli częściowo rozłożone pigułki, ale ani śladu jedzenia.

Na jego skórze odkryto ślady po 13 operacjach plastycznych oraz operacji usunięcia komórek rakowych na klatce piersiowej, które bardzo dobrze się leczyły.

Był bardzo wychudzony. Przy wzroście 175 cm ważył nieco ponad 50 kg. Miał sińce na kolanach i piszczelach, sińce i drobne cięcia na plecach, a na całym ciele ślady po zastrzykach, jego żyły były prawie niewidoczne.

Komu zależało by Michael pomału sie wykończył? Bo to było długie powolne u mieranie!

Jackson miesięcznie wydawał na leki 30 tysięcy dolarów. Większość recept była wypisywana na fikcyjnego pacjenta Omara Adamsa. 
Jak się okazało Michael zażywał też Vicodin i silny lek antydepresyjny Xanax, Zoloft, Paxil i pigułki na zgagę Priolosec. Są podejrzenia również o zażywanie narkotyków przez piosenkarza. 

Samych tabletek Vicodin, Jacko brał dziennie 40 sztuk. Jest to silny środek przeciwbólowy. Zoloft leczy silne zaburzenia depresyjne, Paxil kolejny środek antydepresyjny. Niektóre specyfiki podobno były przepisane przez dermatologa gwiazdy dr Arnolda Kleina.

Foto / Fakt

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 6.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -1 (from 1 vote)
Jackson był wrakiem człowieka!, 6.0 out of 10 based on 3 ratings

You must be logged in to post a comment.