Iza Miko kupiła dom w Hollywood

- Admedia / newspix.pl

Zobacz jak teraz mieszka nasza duma narodowa

Iza Miko robi wszystko by być jedną z  wielkich gwiazd Hollywoodu. Jak nie wielka rola w filmie to chociaż dom, który o tym będzie mówił. I tak nasza aktorka ciężko pracująca jako ekolożka za wielką wodą wydała majątek na nowe gniazdko.

Kupiła luksusową willę w najlepszej dzielnicy Los Angeles. Za swoje nowe gniazdko musiała wysupłać półtora miliona dolarów! Mało tego podobnie jak Joanna Krupa ma widok na wzgórze Hollywood.

(…)jednym z najbliższych sąsiadów aktorki jest sławny koszykarz Shaquille O’Neal , który właśnie zakończył karierę.- dowiedział się Fakt.

Skąd miała aż tyle pieniędzy na zakup domu? Niestety nie miała, zaciągnęła ogromny kredyt.

Nowy, bardzo stylowy dom Izy ma piękną werandę, trzy sypialnie, trzy łazienki, olbrzymi salon i wiele innych pomieszczeń na 240 metrach kwadratowych. Jak się dowiedzieliśmy, na willę Iza zaciągnęła olbrzymi kredyt– dodaje tabloid.

Iza co prawda zaczęła w końcu dostawać propozycje filmowe, ale w miejscu gdzie zamieszkała chce założyć ekologiczną farmę.

Wyobrażacie sobie, że pod wzgórzem Hollywood będą stały krowy i ryczały albo kury budzące co dzień wielkie gwiazdy ze snu, kiedy te dopiero co wróciły z imprezy?

Zobacz też:Upojna noc Herbuś z dyrektorem

źródło: Fakt.pl

Admedia / newspix.pl

www.hollywoodhillshomes.com /

www.hollywoodhillshomes.com /

www.hollywoodhillshomes.com /

www.hollywoodhillshomes.com /

www.hollywoodhillshomes.com /

www.hollywoodhillshomes.com /

Dom wygląda jakby był  po zmarłej gwieździe. Stary dom.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.