Hoganowie krytukują rodzinę Johna Graziano

ImageW wyniku wypadku spowodowanego przez Nicka, John jest w stanie wegetatywnym.


Nick od kilku dni odsiaduje wyrok 8 miesięcy za kratkami. Rodzina Graziano domaga się od Hoganów wielomilionowego odszkodowania. Hoganowie starają się trzymać z daleka od prasy, ale Graziano od nowa rozdrapują sprawę.
Do mediów przeciekła rozmowa Nicka z rodzicami. Matka Nicka, Linda, krytykuje rodzinę Johna. Graziano są wściekli. Oto fragment tego, co mówiła Linda:
"Ona wcale nie jest taka smutna (matka Johna). Zachowuje się tak, bo chce pieniędzy. John nigdy dla niej nic nie znaczył. To smutne, tęsknię za Johnem. Za tobą też. Ona nie cierpi, ja tak. To ja poniosłam stratę!".

Rodzina Johna jest najbardziej wściekła o to, że Nick prosił ojca, żeby go wydostał zza krat. Graziano uważają, że 8 miesięcy dla 17-letniego Nicka to i tak za mało. Kiedy okazało się, że Nick rozmawiał z ojcem o nowym reality show zaraz po jego wyjściu, Graziano nie wytrzymali. Zwołali konferencję. Padły mocne komentarze pod adresem Hoganów (dwulicowi, pazerni, egoiści), które na pewno nie pozostaną bez odpowiedzi.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.