,  

Hefner ma nową dziewczynę

 Po odejściu Holly i Kendry podstarzały erotoman pozbył się również Bridget, której powiedział, że jest dla niego za stara.


Hefner ma swoje zasady, który nie chce zmienić a mianowicie, jego dziewczyny nie mogą przekroczyć 30-tki.
Do starego Playboya wprowadziły się już bliźniaczki Karissa i Cristina Shannon. Ale starcowi to nie wystarcza i właśnie się pojawiła nowa blondynka niejaka Crystal Harris . Crystal zaczyna swoją karierę w przemyśle erotycznym. Nie miała jeszcze występu w playboyu ale w takiej sytuacji niebawem na pewno się pojawi.
Ma 22 lata, studiuje psychologie, prowadzi blog. A na nim napisała:

Jestem grzeczną dziewczynką. Lubię czasem pokazać moje ciało, ale wtedy zamieniam się w kogoś innego. Na co dzień jestem skromną tradycjonalistką i dużo czytam klasycznej, dobrej literatury.

Ciekawe ile lat jeszcze pociągnie tak Hefner.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Hefner ma nową dziewczynę

  • ANDZIA 2604

    No cóż szkoda tych dziewczyn ,ale widocznie nie mogły nic zrobić ze swoim życiem.Może są to wartościowe dziewczyny,ale same nic nie zrobiły ,żeby wiedzieć kim są.Na razie żyją życiem[HEFNERA]ale jak długo[TYLKO BÓG WIE] szkoda że te dziewczyny same nie widzą czego chcą i co najważiejsze nie wiedzą kim będą kiedy zostaną same [nawet z pieniędzmi]ale mam nadzieje , że mają trochę rozsądku .Życzę spokoju????????

You must be logged in to post a comment.