,  

Hefner chce sesji Aniston !

ImageA jednak Hefner połakomił się na Jennifer Aniston, właśnie zaproponował jej sesje za 4 miliony dolarów.


Wszystkich zaskoczyła naga sesja Aniston dla magazyny GQ. Aktorka wystąpiła zupełnie nago , właściwie miała na sobie jedynie krawat. Tylko czekaliśmy aż Hefner zaproponuje Jen sesję w swoim Playboyu i tak też się stało Aniston nie chciała się początkowo rozbierać, zrobiła wyjątek w celach promocyjnych dla swojego nowego filmu  Marley&Me.

Zdjęciami z GQ zainteresował się Hugh Hefner, który powiedział, że nigdy nie widział Aniston w tak świetnej formie. Stary playboy tak się zachwycił Aniston, że  zaoferował aktorce rekordową kwotę 4 milionów dolarów za rozbieraną sesję. Niestety gwiazda odmówiła.

Nie skończyłoby się na 4 milionach. Obiecał jej, że może zarobić nawet do 10 milionów, jeśli numer świetnie się sprzeda. Niestety Jennifer powiedziała, że ma zamiaru zdejmować ubrania dla jego magazynu – donosi źródło.

I tak zakończyła się wielka pasja Hefnera, któremu nie udało się nawet za tyle milionów skłonić Aniston do rozebrania się dla niego. Pamela Anderson wystąpiła by na pewno i to za darmo.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.