, ,  

Hefner chce być pochowany obok Monroe

ImageHefner znany ze słabości do blondynek , wraca myślami do swojej wielkiej miłości , Marilyn Monroe.


ImageNie wiemy czy coś łączyło Hefnera z ikoną seksu XX wieku ale z tego co  wiemy to nie, to raczej jego niespełnione marzenia.

Wracając do tematu, Hefner małymi krokami szykuje się do śmierci a właściwie wybiera sobie miejsce gdzie chciał by być pochowany. Jego marzeniem jest by być pochowanym obok wielkiej aktorki Marilyn Monroe.

Okazuje się jednak , że marzenia się spełniają :

Zupełnie przypadkowo dowiedziałem się, że zwolniło się miejsce obok jej krypty grobowej – ujawnił Hefner w wywiadzie dla "Welt am Sonntag". – Natychmiast wkroczyłem do akcji. Kupiłem to miejsce. No bo kto nie chciałby przez całą wieczność leżeć obok Marilyn Monroe?

Hefner nigdy nie spotkał Marilyn, więc nie mógł być nawet jej kochankiem, czego bardzo żałuje.

Ozdobą pierwszego numeru "Playboya" w 1953 roku było zdjęcie z 1949 r. nagiej, przeciągającej się rozkosznie na czerwonej tkaninie Marilyn Monroe.

Marilyn była symbolem seksu w XX wieku. Do dziś wielu uważa ją za najpiękniejszą aktorkę świata – mówi twórca "Playboya" o swojej rówieśniczce zmarłej po zażyciu dużej ilości środków nasennych w 1962 r.

Grób aktorki znajduje się na Pierce Brothers Westwood Village Memorial Park w Los Angeles. Marilyn pochowano tam 8 sierpnia 1962 r. w trumnie za 800 dolarów. Gwiazdę ubrano w prostą zieloną sukienkę, wokół szyi miała zieloną apaszkę. W dłonie włożono jej bukiecik róż.

Hefner pewnie będzie chciał być pochowany w piżamie? Chyba nie wypada obok tak pięknej kobiety?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.