Hefner bankrutem?

ImageStaremu playboyowi bieda zaczyna zaglądać do kieszeni.


Od dziesiątków lat Hefner co rok wyprawiał bogate przyjęcia, które przeszły do historii.
Dziś majątek playboya topnieje i zaczyna staruszek łatać dziury w budżecie. Tak więc na imprezę z okazji 55. rocznicy założenia pisma dostaną się nie tylko wybrańcy i przyjaciele słynnego seksoholika. Hefner zdecydował się, po raz pierwszy w historii, na sprzedawanie zaproszeń na imprezę.

Cena biletu będzie się wahać miedzy 5 a 25 tysięcy dolarów, w zależności jakie potrzeby będzie miał zaproszony gość. Do takich kroków Hefner został zmuszony przez wyjątkowo kiepską kondycję finansową firmy Playboy Enterprises. To właśnie poważne problemy finansowe sprawiły, że odeszły od niego dwie stałe dziewczyny. Podobno Holly i Kendra nie były zadowolone, że muszą rezygnować z luksusów. No cóż, w końcu wiązały się z dużo starszym mężczyzną nie dla jego uroku osobistego.

Wartość akcji firmy Playboy Entreprises, której do 8 grudnia szefowała córka Hefnera (on sam ma tylko 30 procent udziałów), wynosi zaledwie 1/10 tego, co 10 lat temu. Martha Lindeman, wiceszefowa firmy ,ciągle zapewnia media, że plotki o bankructwie są nieprawdziwe. Jednak sam fakt, iż zwolniono już 789 pracowników , oraz ciągle rosnące straty świadczą o tym, że w Playboy'u naprawdę źle się dzieje.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.