, ,  

Gibson nie może sprzedać swojego domu

 Pisaliśmy, że Cage ma problem ze sprzedażą swojego pięknego domu, okazuje się, że w dobie kryzysu ciężko jest sprzedać tak drogie posiadłości a teraz ma podobny problem Mel Gibson.


Wystawiony przez Mela dom, już po raz kolejny tanieje. Gibson opuścił cenę na sprzedaży o 5 milionów dolarów. Aktor wysprzedaje posiadłości, które przypominają mu poprzednią żonę.

Posiadłość o której piszemy to letnia rezydencja w Greenwich. Początkowo aktor chciał za nią 39,5 miliona dolarów. Dziś można nabyć go za 29.5. Willa zaprojektowana przez znanego architekta Charlesa Lewisa Bowmana w 1926 roku. Jest w niej 15 sypialni, 18 łazienek, dwie sauny, dwa baseny, kort tenisowy i ogromną salę jadalną, w której może się zmieścić ponad setka gości. Potężny budynek otacza rozległy teren, na którym znajduje się między innymi stadnina koni. Cały dom urządzony jest w stylu tudorów. Pokoje wypełniają zbierane od lat antyki.

Agent, który pomaga sprzedać wille z ogrodami mela, wręcz nizechęca do kupienia jej ewentualnych nabywców. Utrzymanie jej pochłania astronomiczne kwoty i trudno znaleźć miliardera gotowego wyłożyć na nią prawie 100 milionów złotych.
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.