George Michael wyszedł ze szpitala

Pierwsze zdjęcia gwiazdy

George Michael tuż przed świętami wrócił ze szpitala do domu. Piosenkarz po miesięcznym pobycie w klinice w Wiedniu w końcu doszedł do zdrowia.

George Michael ma rozległe zapalenie płuc i jest hospitalizowany. Jego stan się ustabilizował i pacjent dobrze reaguje na leczenie. Z obecnego punktu widzenia, czas poprawy zdrowia nie może zostać oszacowany, dlatego George nie będzie w stanie dokończyć trasy koncertowej. Poza leczeniem, wskazany jest odpoczynek, spokój i cisza – napisał wcześniej w oficjalnym oświadczeniu jego rzecznik.

W Londynie przed swoim domem udzielił dziennikarzom krótkiego wywiadu, w którym podziękował wszystkim lekarzom i osobom opiekującym się nim w szpitalu.

Nie mogę mówić zbyt długo. Wesołych Świąt dla wszystkich. Czuję się świetnie, to znaczy jestem bardzo słaby, ale czuję się wspaniale. Miałem jakiegoś paciorkowca. Przez to miałem zapalenie płuc i lekarze przez trzy tygodnie utrzymywali mnie przy życiu. To był najgorszy miesiąc w moim życiu, ale jestem niesamowicie wdzięczny, że tu jestem i że złapałem tę bakterię właśnie tam – bo szpital w Austrii, do którego zostałem przewieziony, jest najlepszym miejscem na świecie, w którym mogłem być – powiedział artysta.

Michael podziękował też rodzinie

 

Muszę wierzyć, że ktoś nadal uważa, że mam tu coś do zrobienia. Jeżeli nie byłem wystarczająco uduchowiony 4-5 tygodni temu, to na pewno jestem teraz. Miałem nieprawdopodobne szczęście, mam jeszcze tyle do przeżycia, a do tej pory też miałem wspaniałe, wspaniałe życie. Jestem nowym człowiekiem.

Chciałbym zagrać jeden koncert dla lekarzy w szpitalu w Austrii, którzy uratowali mi życie. Ostatnie dziesięć dni od kiedy się obudziłem, spędziłem na dziękowaniu im za uratowanie życia. Z głębi serca bardzo, bardzo wszystkim dziękuję – mówił wzruszony artysta.

Szybkiego powrotu do zdrowia życzyy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)

You must be logged in to post a comment.