George Michael może już nigdy nie zaśpiewać

Jego struny głosowe mogą ulec uszkodzeniu

George Michael od kilku dni leży w austriackim szpitalu na oddziale intensywnej terapii. Gwiazda ma zapalenie płuc i osłabione serce. Leży na specjalistycznym łóżku wartym 170 tysięcy dolarów, które ratuje życie.

George Michael ma bardzo poważne zapalanie płuc. Takie przypadki mogą skończyć się śmiercią pacjenta. Jednak jego stan jest stabilny i liczymy, że niebawem zacznie się poprawiać – powiedział na konferencji prasowej doktor Thomas Staudinger.

Łóżko uratowało George’owi życie. Dzięki tak zaawansowanej technologii, możemy pomóc chorym, którzy jeszcze dziesięć lat temu udusiliby się z powodu niewydolności płuc – dodał.

Jak się okazuje to nie koniec kłopotów gwiazdy. George podłączony jest do respiratora i maszyna jeszcze długo będzie oddychała za gwiazdę, to ma swoje minusy. Może się zdarzyć, że piosenkarz będzie miał uszkodzone struny głosowe i już nigdy nie zaśpiewa.

Ucisk jest bardzo blisko jego strun głosowych, więc może na nie wpływać – mówi jeden z lekarzy zajmujących się piosenkarzem.

Miejmy nadzieję, że wszystko skończy się szczęśliwie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.