Górniak wyprowadza się za wielką wodę

ImageKto z nas może pozwolić sobie na zakup luksusowego apartamentu w słonecznym San Francisco?


Nas zwykłych śmiertelników chyba nie bardzo stać ale Edytę Górniak owszem.  Jak się dowiedzieliśmy, gwiazda wydała na taki luksus jedyne 430 tysięcy dolarów. I już nie długo wyprowadza się z naszego kraju.

A żeby było jeszcze ciekawiej, Fakt się dowiedział, że Edyta kupiła jeszcze jedno mieszkanko, tym razem w Warszawie w jednym z wieżowców stolicy.

Mieszkanie w Polsce będzie dla piosenkarki inwestycją a te w Stanach chce zamieszkać. Dlaczego? Gdyż Górniak chce podbić światowe listy przebojów. Z informacji Faktu wynika, że Edyta i jej mąż Dariusz Krupa ostatnio odświeżyli sporo swoich zagranicznych kontaktów w świecie producentów muzycznych.

Szykuje się fajna rzecz, poważni producenci nadal widzą w niej potencjał i chcą z nią coś zrobić. To jest naprawdę duża sprawa – powiedział tabloidowi Darek Krupa.

Edyta już kiedyś miała szansę trafienia na światowe listy przebojów. Wydała kilka piosenek i na tym się skończyło. W czerwcu zamierza na kilka miesięcy wyjechać do Stanów z mężem i synem Allanem , a na miejscu przygotowała sobie sporo zajęć, takich jak lekcje śpiewu z najlepszymi miejscowymi fachowcami.

Może tym razem będzie inaczej i nie powie zrezygnuje jak poprzednim razem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.