GaGa swoim widokiem zabiła fotografa!

ImageChyba już przesadziła GaGa ze swoimi strojami. Taki wygląd zabił jednego z fotografów!


Cała sytuacja miała miejsce na imprezie Accessories Council Excellence Gala, podczas której Lady GaGa miała odebrać statuetkę dla Najbardziej Stylowej Postaci Roku. GaGa udzielała wywiadów, uśmiechała się, pozowała do zdjęć. Zdjęcia robił też jeden ze znanych fotografów A.J. Sokalner.
W pewnym momencie fotograf osunął się na ziemię. Wezwano karetkę. Lekarz stwierdził zawał serca a po kilku minutach Sokalner zmarł.

Lady GaGa była wielką gwiazdą tego wieczoru. Wszyscy na nią czekali na kilka godzin przed czasem. Było bardzo tłoczno. Stałem pięć stóp od Sokalnera, kiedy on osunął się i upadł na podłogę. Myślałem, że po prostu zemdlał. Kiedy do niego podbiegłem zrobił się już niebieski i któryś ze stojących w pobliżu fotografów zaczął go reanimować- relacjonuje jeden z fotografów.

Zobaczyłem jak ten człowiek mdleje. Kiedy upadł, uderzył się bardzo mocno w głowę – dodaje inny fotograf.

Lekarze powiedzieli mi, że miał atak serca – powiedział właściciel agencji ACE Pictures reprezentującej Sokalnera, Philip Vaughan.
Był wspaniałym fotografem, który kochał to co robi i wykonywał to z prawdziwym zamiłowaniem i profesjonalizmem – dodał Vaughan
.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.