, ,  

Fox zastąpi Posh u Armaniego!

 Giorgio Armani ma dość rozkapryszonej Posh , która będzie twarzą kampanii reklamowej firmy tylko do końca roku.


 Firma już wcześniej próbowała wymienić Posh na Angelinę Jolie, ale ta druga nie wyraziła zgody.  Producenci bielizny Emporio Armani  mając dość kaprysów Posh, długo jednak nie musieli szukać zastępczyni. Zwrócili się do Megan Fox i ta się zgodziła. Reklama z udziałem żony Beckhama była dla nich niewypałem.

Megan jest idealna do reprezentowania naszych produktów – powiedział na konferencji prasowej przedstawiciel domu mody. Jest obecnie uważana za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Na pewno zachęci wiele kobiet do kupna naszej bielizny.

Oficjalnie to Victoria sama się wycofuje z reklamowania bielizny. Posh wydawało się, że gdy jej mąż jest tak bardzo sławny i rozchytywany przez najróżniejsze koncerny reklamowe, ona będzie mogła satwiać swoje warunki. Jednak się przeliczyła. Ostatnia sesja zdjęciowa, gdzie widzieliśmy Victorię na drabinie, była jej ostatnią.

Ze swojej klęski Beckham zrobiła sukces i zapowiedziała, że wraca do projektowania sukienek, perfum, okularów słonecznych. I znowu będzie kolejna klapa.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.