,  

Fotki Vanessy Hudgens są prawdziwe!

ImageMamy dla fanów Vanessy Hudgens złą wiadomość, jej pokazane nagie fotki niestety są prawdziwe!

TYLKO DLA DOROSYCH!


Już kilka nagich fotek Vanessy wpłynęło do sieci. Wielu z Was się burzyło i twierdziło, że to fotomontaż. Niestety rozczarujemy Was, zdjęcia są prawdziwe. Dwa dni temu wypowiedział się rzecznik Hudgens, który potwierdził autentyczność zdjęć.

Prawnicy aktorki szukają już osoby, która wpuściła zdjęcia do sieci, i starają się usunąć zdjęcia z internetu co jest raczej niemożliwe. Tymczasem menedżer Van próbuje ratować jej resztę godności i twierdzi, że zdjęcia są prawdziwe ale  stare .

Vanessa wyciągnęła wnioski ze skandalu sprzed dwóch lat związanego z jej rozbieranymi zdjęciami. Od tamtej pory nie zrobiła absolutnie niczego głupiego i nierozważnego. Te rzekomo nowe zdjęcia, wcale się są nowe. Fotografie zostały wykonane jeszcze przed tymi ujawnionymi dwa lata temu. Atakowanie jej teraz nie ma absolutnie żadnego sensu, bo to dawny błąd za który już słono zapłaciła – powiedział przedstawiciel Hudgens.

Możecie porównać sobie zdjęcia Vanessy sprzed dwóch lat, kiedy pierwszy raz ukazały się jej nagie fotki a teraz. Teraz widać , że jest dojrzalsza na twarzy.

Stare zdjęcia
I obecne zdjęcia.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Fotki Vanessy Hudgens są prawdziwe!, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

You must be logged in to post a comment.