Farrell mówi o synu i Alicji!

ImageColin Farrell udzielił pierwszego wywiadu, w którym mówił o swoim młodszym synu i partnerce Alicji Bachledzie-Curuś.


W niedzielę można było przeczytać pierwszy wywiad jaki udzielił Farrell do nowozelandzkiej gazety Herlad. W wywiadzie opowiedział jak bardzo chciałby być dobrym ojcem.

Chcę być dobrym ojcem i zapewnić dobre życie sobie i Alicji. Zdecydowanie myślę, że jestem gotowy bardziej niż kiedykolwiek do stworzenia dobrego domu i bycia częścią małego, szczęśliwego świata. To zawsze było moją ambicją. Zawsze tęskniłem do takiego życia, ale najpierw musiałem uporządkować swoje własne –powiedział partner polskiej aktorki.

Irlandczyk chyba chce zerwać z pełną wrażeń przeszłością. Lejącym się alkoholem, narkotykami i panienkami. Usilnie próbuje zmienić wizerunek, i oby to były szczere wyznania. Z klanem Bachledów lepiej nie zadzierać.

Mam teraz zupełnie inne podejście do wielu rzeczy. Zdałem sobie sprawę, jak szczęśliwy jestem, prowadząc takie życie, jakie mam. Spędziłem ponad dekadę żyjąc dziko. Z jakiegoś powodu było to coś, co musiałem przejść. Nie wyrzekam się przeszłości, ale teraz to już zamazana plama. Wyszedłem z tego dziwnego stanu, kiedy nie wiedziałem, co się ze mną dzieje. Czuję, że wszystko sobie ułożyłem i odtąd moje życie będzie przejrzyste i będzie miało cel – zapewnia Farrell.

Nie ma nic piękniejszego niż ojcostwo, naprawdę. Podoba mi się bycie ojcem. Nawet zmienianie brudnych pieluch – mówi gwiazdor.

– Po tym wszystkim, co przeszedłem, nauczyłem się, że muszę dorosnąć i stać się mężczyzną. Mam nadzieję, że każdego dnia będę bardziej dorosły. Tak naprawdę ciągle jestem dużym dzieckiem i myślę, że to na zawsze pozostanie częścią mnie. Mam figlarną naturę. Lubię się śmiać, ale z czasem musisz dojrzewać – kończy aktor.

I oby tak pozostało a tak na marginesie, Polki mają zbawienny wpływ na hulaszczy wpływ na mężczyzn z innych krajów. Teściowa Alicji powinna być szczęśliwa i wdzięczna naszej Ali, że jej syn w końcu sporządnieje.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.