Farrel nie zamierza się żenić!

ImageZbyt ceni sobie wolność!


Wszyscy chyba odliczają już dni do ślubu Alicji Bachledy-Curuś z Colinem Farrellem. A najbardziej rodzinie zależy na legalizacji tego związku zanim przyjdzie na świat dziecko. Jednak rodzinka wie, że to nie takie proste, a Colin trzyma dystans do całej tej sytuacji.

Niedawno donosiliśmy, że Farrell zakończenie swojego najnowszego filmu świętował tylko ze swoją siostrą, tym czasem Alicja czekała na niego samotnie w hotelu. I tym razem nie będzie inaczej. Jak donosi ycie na gorąco, ich wspólny film Ondine na festiwalu w Toronto Farrell też będzie promował sam. Alicji nazwiska nie było na liście zaproszonych gwiazd, dlaczego? Podobno Colin się o to postarał.

Colin nie zamierza się na razie z nikim wiązać – mówi przyjaciel aktora. Zbyt ceni sobie uroki bycia kawalerem.

Nie ożenił się z matkami swojej trójki dzieci, dlaczego ma się ożenić z Alicją? Zapomnieliśmy Wam donieść, że Colin ma więcej niż jednego 6 letniego syna. Tylko do niego się przyznał.

Matką jednego z nieznanej dwójki jest studentka medycyny Muireann McDonnell z Dublina, z którą aktor w 2007 roku przeżył mały romans. Oboje mieli swoich już partnerów wtedy, dlatego rozstali się. Sprawa wyszła na jaw, gdy chłopak dziewczyny nie wytrzymał życia w świadomości, że znany aktor zabrał mu kobietę i popełnił samobójstwo. Podczas śledztwa wypłynęło nazwisko Farrella. A  gdy rozeszła się plotka, że studentka spodziewa się dziecka Farrella, ten wszystkiemu zaprzeczył.

W tym czasie Farrell walczył z aktorką Minnie Driver, której również wypierał się ojcostwa. Znali się od lat. W ubiegłym roku byli w Malibu na wakacjach. Nosili oboje identyczne obrączki, później okazało sie że ona jest w ciąży. Urodziła dziecko, ale nigdy nie ujawniła tożsamości jego ojca. Zaoszczędziła sobie zkandalu.

Zastanawia nas jedno, ponieważ ani Alicja ani Colin nie wypowiedzieli się w sprawie ciąży. Czy oby później nie wyprze się także tego dziecka?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.