,  

Fani Browna atakują Rihannę

Twierdzą, że piosenkarka gra na uczuciach fanów wykorzystując tragedię jaka jej się przydarzyła u boku Chrisa Browna.

Piosenkarka dłużej nie chciała znosić takich obelg, najprawdopodobniej wymyślanych też przez samego Chrisa Browna, który ciągle nie może podnieść się zawodowo po tym jak pobił Rihannę. Postanowiła więc odpowiedzieć na zarzuty jakie jej się stawia przez fanów byłego chłopaka.

Zgadzam się z każdym z tych zarzutów. Mam dosyć rozmawiania o Chrisie. Niestety dziennikarze nie chcą przestać o to pytać. Nie mam ochoty przeżywać tego ponownie, ale niektórzy nie potrafią tego uszanować – poskarżyła się RiRi. Rozumiem, że chcą pokazać młodym dziewczynom, które są ofiarami swoich chłopaków, że rozmawianie o tym nie jest wstydliwe. Z tak piekielnej sytuacji można się wydostać. Niestety ja przez to wydaję się zgorzkniała, żałosna, mściwa i wściekła.

Piosenkarka powiedziała też, że przez cała t ę sytuację stałą się silniejsza i taką ją widzą inni. Nauczyła się nie pokazywać swoich słabości.

Wielu ludzi postrzega mnie jako twardą i agresywną. Bywam słaba i wrażliwa. Staram się jednak unikać takich nastrojów. Nie lubię, gdy ludzie widzą mnie zalaną łzami. Nie chcę, by wiedzieli, że coś mnie dręczy. Z czymkolwiek muszę sobie poradzić, wolę to zrobić sama.

Myślicie, że z tego co ją spotkało wyciągnęła wnioski?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.