,  

Fani Britney grożą śmiercią Adanowi

Image

Wszystko przez sex kasetę!


Niedawno były kochanek Britney został dźgnięty nożem. W tej sprawie toczy się śledztwo, a Adan opowiada w prasie jak świetnie poradził sobie z tą sytuacją. Najwyraźniej nie jest taki dobry, skoro jednak ktoś pochlastał go nożem.
Od kiedy Ghalib ujawnił, że zamierza sprzedać kasetę, na której uprawia sex z zamroczoną narkotykami bredzącą Britney (brawo, bohater!), dostaje dużo anonimowych pogróżek. Fani Brit grożą, że jeśli nagranie zostanie udostępnione na przykład w Internecie, jego koniec jest bliski. Jakoś nam nie szkoda tego palanta, wykorzystał Spears wiedząc, w jakim jest stanie.
Owa kaseta została nagrana podczas wycieczki do Meksyku kilka miesięcy temu. Półprzytomna Britney najpierw próbuje zrobić seksowny striptiz, a potem zaprasza Ghaliba do łóżka.
Ghalib deklaruje, że nie boi się fanów Britney, na wszelki wypadek jednak postanowił wycofać się z showbiznesu i posiedzieć w domu. Będzie umilał sobie czas oglądając sex kasetę samotnie. Na razie nikt nie zaproponował mu satysfakcjonującej go sumy. Racja, nikt nie chce oglądać jego fajfusa.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.