,  

Eva Longoria i Tony Parker rozwodzą się

To chyba szok dla wszystkich, jeszcze niedawno Eva przyjechała do Polski za mężem.

Od kilku dni e mediach krążyły plotki o rozstaniu się Evy Longorii i jej męża Tony’ego Parkera. Aktorka wydała już oficjalne oświadczenie w sprawie.

Ze smutkiem ogłaszam, że po siedmiu latach związku Tony i ja rozwodzimy się. Bardzo się kochamy i modlimy się za szczęście dla siebie nawzajem – napisała Eva na Twitterze.

Eva odkryła niedawno, że jej mąż zdradził ją z żoną kolegi, która na dodatek jest jej przyjaciółką. Kobieta nazywa się Erin Barry, jest dziennikarką sportową , a jej mąż przez cztery lata grał z Tonym w drużynie NBA. Jak Eva doszła, że mąż ją zdradza?

Wystarczyło zajrzeć w telefon, w którym było pełno pikantnych smsów od kochanki.

Tony nie wyparł się zdrady.

Dla Evy to był straszny cios. Zupełnie się tego nie spodziewała. Jeszcze kilka tygodni temu udzielała wywiadu, w którym mówiła, że będą mieć z Tonym gromadkę dzieci i razem się zestarzeją. Tymczasem wyszło na jaw, że Tony od roku ją zdradza – donosi osoba z otoczenia gwiazdy.

Mąż dziennikarki odkrył jej zdradę kilka miesięcy temu, nie widział jednak , że jest zdradzany z przyjacielem. Tony przyznał się, że to nie pierwszy raz,  przyznał się do jednonocnej przygody z dziewczyną, którą poznał na Facebooku.

Eva w środę złożyła papiery rozwodowe.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.