Enrique Iglesias twierdzi, że ma najmniejszego penisa na świecie

O swoim przyrodzeniu opowiedział podczas koncertu

Enrique Iglesias kilka lat temu opowiedział w jednym z wywiadów, że natura nie była zbyt hojna dla niego. Wszyscy wzięli to za żart. Kilka dni temu piosenkarz występował w Australii, gdzie wzięło artystę na zwierzenia.

Hiszpańska uroda nie ma nic wspólnego z moim penisem. Wyglądam, jak typowy Hiszpan, ale mam najmniejszego penisa na świecie. Mówię zupełnie poważnie. Zmieniłbym go, gdybym mógł. Jest stanowczo za mały i zawsze mam problem z kupnem prezerwatyw – powiedział piosenkarz do swoich fanów.

To jeszcze nie wszystko, Enrigue opowiedział swoim fanom o swoim pierwszym razie.

Wszyscy moi koledzy stracili dziewictwo z prostytutkami. Oczywiście nie ma w tym niczego złego, oprócz tego, że musieli za to zapłacić. Ja czekałam na kobietę mojego życia, tę jedyną i tak zeszło mi się aż do 25. roku życia. Oczywiście żartuję. Byłem typowym nastolatkiem i jeżeli mam być szczery, to straciłem dziewictwo w wieku 17 lat. Zwykle pierwszy raz nie jest najlepszy, więc byłem potwornie zdenerwowany… To trwało 10 sekund – dodał Iglesias.

Takie wyznanie nie zadowoliło obsługujących artystę. Po koncercie rzecznik piosenkarza ogłosił, że Iglesias się rozchorował a na scenie występował z dużą gorączką.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.