Eksperci twierdzą, że Woods znowu zdradzi!

 Tiger Woods zasłynął ostatnio dzięki ilości kochanek jakie miał. Było ich dużo a zamieszania ciągle jest sporo koło znanego golfisty.


Tiger Woods przeszedł terapię , dzięki której miał się wyleczyć ze swojego uzależnienia . 14 kochanek to chyba spore osiągnięcie jak na jednego mężczyznę. Nie licząc grupowego seksu, skrobanek. Po 85 dniach ukrywania się Woods zwołał konferencję prasową, w której to płaczliwym głosem przepraszał rodzinę za swoje poczynania. Przyznał się również do zdrad.

Woods przeprosił żonę, i obiecał, że wróci na terapie dla uzależnionych od seksu. Ludzie maja mieszane uczucia co do występu golfisty. Twierdzą, że to tylko kampania na rzecz poprawy jego wizerunku. By ratować karierę sportowca.

Jeden z ekspertów mowy ciała Sanjay Burman powiedział, że Tiger Woods jedynie o dzieciach mówił prawdę a żonę zdradzać będzie nadal.

Przemowa Tigera zakończyła się fiaskiem i była pokazem pełnym arogancji. Nie tylko czytał z kartki, ale też nie okazał najmniejszej skruchy, nie pokazał swoich emocji – zwłaszcza w oczach. Cały czas miał taki sam wyraz twarzy, nawet sposób, w który stał na podium i dotknął swojego serca był elementem choreografii – mówi ekspert.

Cały czas szukał wzrokiem matki, wyglądał, jakby miał paranoję. Myślę, właściwie jestem pewien, że na tym nie koniec i w ciągu dwóch lat, znów będzie zdradzał swoją żonę. Tylko kiedy mówił o dzieciach, mówił szczerze. Jego wypowiedź na temat żony była nieszczera i zawiła. Tigera bardziej interesuje, czy odbuduje swój wizerunek publiczny i odzyska kontrakty reklamowe
– kontynuuje Burman.

Popatrzcie na filmie zachowanie Woodsa.

{youtube}NHPv5HZmryc{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.