Eksperci przyjrzeli się twarzy Madonny

Co w niej ujrzeli?

W tym tygodniu Madonna była widziana na lotnisku LAX. Przywitali gwiazdę fotografowie, którzy zauważyli,że jak na swój wiek Madonna wygląda na twarzy zbyt młodo. Ona sama twierdzi, że żadnych operacji plastycznych nie przechodziła.

Jestem, kim jestem. I nie podoba mi się pomysł by iść pod narkozę a następnie pod nóż– mówiła w jednym z wywiadów.

Jeden z magazynów brytyjskich poprosił oo opinię expertów w temacie.

Podejrzewam, że Madonna wstrzykuje sobie botoks– mówi Dr Andrew Douglas, specjalista od chirurgi estetycznej twarzy.  – Jej zmarszczki koło brwi, kurze łapki wydają się podejrzanie zbyt gładkie. W wieku 52 lat kobieta starzejąca się naturalnie tak nie wygląda.  Jej twarz wykazuje też oznaki po liftingu , być może używała kolagen i napełniała sobie policzki tłuszczem. Wyraźny ślad pod oczami, że coś robiła z twarzą.

Jej policzki są znacznie pełniejsze niż jakiś czas temu – twierdzi  dr Frederic Brandt, znany również jako „Botox Baron”, który oferuje zabiegi w tym Lift Y, kości policzkowych.

Madonna powiedziała znajomym,że jest na diecie pełnej ziaren , diecie makrobiotycznej, którą uzupełnia warzywami, fasolą i orzechami, stąd taki wygląd skóry na twarzy.

Dr Marilyn Glenville, dietetyk zdrowia, zgadza się, że takie składniki faktycznie mogą pomóc zachować gęstość skóry.

Witamina C w owocach i warzywach wspomaga produkcję kolagenu i są pomocne w gęstości naskórka– powiedział.

Inny lekarz  dr Aamer Khan, z Kliniki  Harley Street Skin, uważa, że Madonna mogła sobie pomóc kosmetycznie.

„Mogła tymczasowo użyć  wypełniacza z kwasu hialuronowego, który wstrzykuje się głęboko pod policzek ,  to daje wysokie, zaokrąglone policzki podobne do  jabłka – w przeciwieństwie do implantów policzkowych, które zniosłyby policzki  na boki.”

Jeśli chodzi o oczy, Madonna twierdzi, że używa jedynie kremów do pielęgnacji skóry, twierdząc, że nie wyjdzie z domu zanim nie użyje kremu pod oczy Dr Brandt Lineless za 40 dolarów. Krem został wykonany na bazie  witamin C i E oraz zielonej herbaty , które chronią przed oznakami starzenia. Lekarze poddają i to wątpliwości, twierdząc, że musiała robić coś więcej.

Nos piosenkarki też musiał być poddawany licznym zabiegom o czym świadczą liczne siniaki o tym świadczące. Jednak i tu artystka twierdzi, że żadnych zabiegów nie przechodziła.

Nie będę się wypowiadać na konferencji prasowej, czy miałam operację plastyczną czy też nie. Ale mówiłam wiele razy, że wiele o tym myślałam i nie mówię NIE takim zabiegom.

Jestem pewien, że Madonna operowała nos raz a nawet dwa razy – mówi Dr Aamer Khan. – Gdy była młodsza, jej nos był typowo włoski, ciężki i bulwiasty. Teraz jest bardziej szpiczasty, wyrzeźbiony. W okolicy nozdrzy, można zobaczyć małe linie, które są pozostałościami po  operacji. Podejrzewam, że zostały wykonane dwie operacje  w celu dopracowania kształtu.

Przed specjalistami raczej się nie ukryje tego co zrobiliśmy ze swoją twarzą, chociaż i oni się mylą 😉

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.