Edyta Herbuś nie chce wracać do Polski!

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Zakochała się w Ameryce, czy poznała kogoś?

Edyta Herbuś poleciała do Hollywood by pobierać nauki aktorstwa u najlepszych nauczycieli.Jak się dowiedział Fakt, tancerka nie ma zamiaru wracać, przynajmniej nie szybko.

Do Miasta Aniołów Herbuś zaprosił Bernard Hiller, nauczyciel gwiazd, u którego kształcili się najlepsi. Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta Herbuś jest pod wrażeniem tamtejszego sposobu nauczania oraz podejścia do zawodu aktora. Nasi informatorzy twierdzą, że w szkole należy do jednych z najpilniejszych słuchaczek.– donosi tabloid

Podobno Edyta po zajęciach wraca grzecznie do mieszkania i ćwiczy angielski, nie korzysta nawet z nocnych klubów, które pękają w szwach od gwiazd.

Choć warsztaty u Hillera powoli dobiegają końca, Herbuś nie zamierza jeszcze wracać do Polski. Jak ustaliliśmy, gwiazda chce poznać jeszcze co najmniej dwie szkoły aktorskie. Każda z nich kształci swoich podopiecznych według innej metody.– dodaje Fakt.

Pewnie Edyta liczy po powrocie na coś więcej niż tylko rola w serialu. Najgorzej ma Mariusz Treliński, który bardzo tęskni za swoją ukochaną.

Zobacz też:Villas: Dziękuję Wam za te 50 lat!

źródło: Fakt.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.