Edyta Herbuś czuje się jak Sophia Loren

Michał Pieściuk / newspix.pl

Czuje się jak ryba w wodzie będąc w LA.

Edyta Herbuś obecnie przebywa w Hollywood , gdzie pobiera lekcje aktorstwa u Bernarda Hillera. Fabryka snów tancerce bardzo przypadła do gustu. Na swoim profilu portalu społecznościowym, opisała swoje wrażenia z pobytu w LA.

Ale zrobiliśmy dzisiaj zajeb… foty w tym Hollywoodzie… No czuję się normalnie jak ryba we wodzie– pisze Edyta do swych fanów na portalu społecznościowym Facebook.com. Cóż, od przeznaczenia nie uciekniesz – dodaje .
Edyta od jakiegoś czasu nie tańczy już ale gra w serialach. Marzy jej się jednak  by zostać  prawdziwą aktorką, od dwóch tygodni siedzi w USA i pobiera nauki.

Edyta od dwóch tygodni pobiera w Stanach bardzo intensywne lekcje. Będzie tam do końca miesiąca – zdradza nam przyjaciel aktorki.
Za nauki u Hillera zapłaciła 50 tysięcy złotych. Herbuś zainwestowała pieniądze także w kilkanaście lekcji indywidualnych. A każda z nich kosztuje aż 750 zł.
W dzień nauka, wieczorem wypady na miasto i sklepy.

Pustynia, kaktusy, wypalające słońce i po środku przepiękne filmowe opuszczone miasto, a w nim JA – niczym Sophia Loren…– pisze podekscytowana Edyta.
Będzie z niej wielka aktorka?
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.