, , ,  

Dzieci Michaela Jacksona po raz pierwszy idą do szkoły!

 Babka postanowiła dzieciom dać bardziej tradycyjne wychowanie.


Przez wiele lat Paris, Blanket i Prince byli chowani przed mediami w zaciszu domowym przez ojca. Gdy pierwszy raz wyszły publicznie na ulicę w asyście ojca Michaela i ochroniarzy, miały na sobie maski i zasłonki. Wszystko zmieniło się po śmierci Jacksona.

Dzieci trafiły pod opiekę Katherine Jackson , babki a matki Michaela. Mija rok od śmierci Króla pop następuje wiele zmian, jedna z nich to metody nauki dzieci. Babka w wywiadzie dla Mail on Sunday, powiedziała, że jest już gotowa dać dzieciom tradycyjne wychowanie i posłać ich między inne dzieci do szkół.

Do tej pory były uczone w domu według polityki Michaela ukryte przed światem zewnętrznym.

Powiedziałabym , że jestem mniej surowa, chociaż staram się iść drogą jaką obrał Michael. – powiedziała w swoim pierwszym wywiadzie matka zmarłego Jacko w czerwcu ubiegłego roku.

Dzieci mając prywatne lekcje w domu, nie mają przyjaciół. Od września idą więc po raz pierwszy do prywatnej szkoły.- powiedziała dziś.

Dziś dzieci chodzą jedynie na lekcje karate , w domu słuchają muzyki ojca. wietnie się razem bawią. Katherine oskarża swojego męża Joe, że jest w pewnym stopniu odpowiedzialny za śmierć Michaela.VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.