,  

Dzieci Jacksona przeżywają swój dramat!

ImageDzieci Michaela Jacksona nadal przeżywają śmierć ojca.


La Toya Jacksona, siostra Michaela sprzedaje nadal informacje tabloidom. Tym razem opowiedziała, jak bardzo dzieci przeżywają śmierć ojca. Mimo, że rodzina robi wszystko by dzieciom było dobrze, ona w sobie walczą z tęsknotą za zmarłym Michaelem Jacksonem.

La Toya w wywiadzie dla Daily Mirror powiedziała:

Paris przez cały czas myśli i mówi o ojcu. Radzi sobie, dużo pisze… Każdego dnia zakłada na siebie jego koszule. Ubrania ciągle pachną Michaelem, to pomaga jej czuć się bliżej taty – mówi La Toya.

Pokój Paris jest cały oklejony plakatami Michaela. Ona przez cały czas ogląda filmy z ojcem. Zabrała wszystkie swoje rzeczy i pamiątki, i przeniosła je do domu mojej matki, z którą teraz mieszka.

Prince inaczej się zachowuje.

On w ogóle nie chce o tym mówić. Nawet nie ogląda DVD, gdy lecą filmy, po prostu przechodzi obok telewizora. Dla niego jest zbyt wcześnie. Ból jest zbyt dotkliwy. Naprawdę martwię się o niego…

A Blanket?

On jest po prostu bardzo smutnym, nieśmiałym małym chłopcem. Płacze. Naprawdę dużo płacze. To dla niego takie cierpienie. Nikt nie może mu zwrócić tatusia i to tak bardzo boli.

Dzieci chodzą na specjalną terapię, która ma pomóc przejść ten zły okres. Jednak życia ojca nikt im nie zwróci.

La Toya powiedziała też, że Paris ma największe predyspozycje do show-biznesu. Tylko czy dziewczynka będzie chciała się w to angażować?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.