,  

Dzieci Jacksona chcą zostać z babką!

ImageMichael Jackson osierocił troje dzieci, Prince Michael , Paris i Prince Michael Jackson II.


Matką pierwszej dwójki dzieci jest pielęgniarka Debbie Rowe. Dzieci obecnie są pod opieką babki, Katherine Jackson.

Prawną opiekę nad dziećmi ma ich biologiczna matka, jednak dzieci nie chcą wrócić do niej, chcą pozostać z dziadkami, Joe i Katherine Jackson.

Dzieci chcą zostać w domu w którym mieszkały ale z dziadkami.  Debbie Rowe już zapowiedziała walkę o dzieci. A jest o co walczyć. Majątek Jacksona wart jest miliard dolarów. Długi jakie pozostały po Michaelu to pół miliarda, więc łatwo policzyć ile zostaje.

Rowe dziesięć lat temu za zrzeczenie się praw do dzieci dostała 4,2 miliona dolarów od Michaela, jednak ona twierdzi, że jest bardziej przystosowana do opieki nad dziećmi niż stara Jackson , która ma 79 lat.

Debbie Rowe chce pełnego nadzoru nad dwójką dzieci, które urodziła Michaelowi Jacksonowi podczas ich trzy letniego małżeństwa. Rowe chce też odnaleźć matkę trzeciego dziecka, która do dziś nie jest znana.

W grudniu 2008 kiedy już mówiono o chorobie Michaela, Rowe wysłała swoich prawników do piosenkarza, by odzyskać prawa opieki nad dziećmi. W więta Bożego Narodzenia chciała z nimi nawiązać kontakt, jednak teraz chce pełnej opieki.

Na dwa dni przed śmiercią gwiazdy, Debbie była wściekła, że dzieci chodziły bez masek i zostały pokazane całemu światu.

Dom Jacksona

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.