, , ,  

Dom Mariah Carey nie jest jednak najdroższy

 Niedawno pisaliśmy, że Mariah Carey zamierza kupić najdroższy dom na świecie, ale okazuje się, że dom Tori Spelling jest jeszcze droższy.


Tori Spelling nie ma żadnego kontaktu ze swoją matką, która odcięła się od córki po śmierci znanego reżysera i ojca Tori, Aarona Spelling.

Aaron zostawił po sobie ponad 500 milionów dolarów majątku. I gigantyczny dom, a właściwie pałac. Wdowa po producencie zarządziła, że córka w spadku otrzyma jedynie 800 tysięcy.

I wychodzi na to, że Tori nie zobaczy ani centa z domu rodzinnego, który właśnie został wystawiony przez matkę na sprzedaż. Cena wynosi 150 milionów dolarów i tym samym jest najdrożyszm domem na świecie.

Willa ma ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych i składa się ze 123 pokoi, w tym: sali do kręgli, salonu fryzjerski, siłowni, biblioteki i pokoju do pakowania prezentów. W domu znajduje się też wielkie muzeum lalek.

Dom który zamierza kupić Carey wart jest 125 milionów dolarów. Po co komu takie wielkie posiadłości, ile razy w roku odwiedzą każde pomieszczenie, czy w ogóle są w stanie odwiedzić każde?

luxuo.com

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Dom Mariah Carey nie jest jednak najdroższy, 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.