,  

Doktor Quinn i Sully na ślubnym kobiercu!

Na ten odcinek warto było czekać!

Aż 3 sezony widzowie musieli czekać w napięciu na ślub doktor Quinn i jej ukochanego Sully’ego. Po pokonaniu wielu przeciwności losu ta niezwykła para powie sobie wreszcie sakramentalne „tak”. Nie obejdzie się jednak bez przeszkód! Na ślubny odcinek „Doktor Quinn” (podzielony na dwie części) zapraszamy już 23 i 24 kwietnia o godzinie 18:00 na CBS Drama.

 

Sully był jedną z pierwszych osób, które podały Michaeli pomocną dłoń, gdy lekarka przyjechała do nieprzyjaznego Colorado Springs. To właśnie on wynajął jej za niewielkie pieniądze dom, dzięki któremu dr Quinn znalazła nowe miejsce na ziemi. Początkowo mężczyzna zachowywał pewien dystans wobec nowej mieszkanki miasteczka, wciąż bowiem pamiętał swoją zmarłą żonę. Z czasem jednak pomiędzy outsiderem Sullym a niepokorną Michaelą zrodziła się nić porozumienia i zaczęło ich łączyć coraz więcej. A stąd było już niedaleko do zakochania.

W przygotowania do ślubu najbarwniejszej pary w Colorado Springs zaangażuje się całe miasteczko. Grace weźmie odpowiedzialność za zapewnienie jedzenia, Dorothy zajmie się szyciem sukni. Kobiety z kółka krawieckiego przygotują dla Michaeli piękny prezent, zaś Brian przystosuje wagon nowej kolei tak, by nadawał się on na podróż poślubną młodej pary do Denver.

Niestety, od samego początku pojawią się też problemy. Narzeczeni pokłócą się i Sully odjedzie z domu – dr Quinn będzie musiała długo na niego czekać. Jej matka będzie pewna, że Michaela została porzucona przed ślubem. Matka lekarki przysporzy z resztą najwięcej kłopotów w trakcie przygotowań. Nie spodoba jej się suknia córki, to, że na starszą druhnę wybrano Dorothy,  że termin ślubu wyznaczył Tańcząca Chmura i wreszcie to, jak wygląda nowy dom zakochanych. Uroczystość będzie chciał zakłócić generał Custer, ale mieszkańcy miasteczka spróbują go powstrzymać. Jak widać w trakcie przygotowań do ślubu dr Quinn i Sully’ego będzie działo się wiele! Czy miłość tej pary przezwycięży wszelkie przeszkody tego dnia? Tego dowiecie się dzięki CBS Drama!

 

Ślubny odcinek „Doktor Quinn” 23 i 24 kwietnia (podzielony na dwie części) o godzinie 18:00 na CBS Drama

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.