, , , ,  

Dodzie wiszą pośladki a Górniak brzuch

Hollywoodzki trener gwiazd oceniła nasze polskie

Witold Szmańda od 20 lat mieszka w Stanach i pracuje w Hollywood, gdzie jest renerem fitness.  To jemu gwiazdy fabryki snów zawdzięczają swoje piękne figury. Super Express poprosił trenera by ocenił nasze gwiazdy, ich wygląd i dbanie o sylwetki.

Patrząc na Dodę, Nataszę czy Edytę, mogę powiedzieć, że mają piękne, kobiece i wytrenowane ciała. Mocną stroną Dody jest jej brzuch. Widać, że wiele godzin spędziła na siłowni i pracuje nad tym, by wyglądał dobrze, ale myślę, że mogłaby trochę więcej popracować nad jędrnością pośladków, bo są trochę obwisłe – ocenił Witold.

Teraz o Górniak.

Są smukłe i jędrne. To najmocniejsza strona Edyty. Gorzej jest z brzuchem. Nad nim piosenkarka powinna mocno popracować – tłumaczy słynny trener.

O Nataszy Urbańskiej

Ma bardzo kobiecą figurę tancerki. Superwytrenowaną i jędrną.

Alicja Bachleda-Curuś

Ona ma wspaniałe warunki genetyczne, a jej sylwetka nie wymaga dużej pracy – ujawnia. – Dałem jej do zrozumienia, że musi zapomnieć o jedzeniu pierogów, to pomoże jej w szybkim uzyskaniu smukłej sylwetki.

Co do pozostałej  polskich aktorów trener powiedział –

Niestety, pięknych sylwetek nie zauważyłem. Na przykład Borys Szyc niczym Leonardo DiCaprio należy do czołówki polskich gwiazd i pewnie tak jak on uważa, że już zupełnie nie musi trenować. A to błąd, co widać na zdjęciach.
O Maćku Zakościelnym
– Powinien jak najszybciej powiesić sobie nad łóżkiem zdjęcie Brada Pitta i codziennie zasuwać na siłownię – powiedział  Szmańda

 

 


 

l

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.