Do porodu będzie mieszkać w Stanach

ImageAlicja boi się latach samolotem, do porodu zostanie w Stanach z Colinem.


O ciąży Alicji Bachledy Curuś mówią już wszyscy. Na dniach oficjalnie wypowiedział się sam zainteresowany czyli Farrell, teraz rozmowna się zrobiła matka Alicja, Lidia Bachleda.

Rzeczywiście nie jest już tajemnicą, że moja córka spodziewa się dziecka – mówi podekscytowana pani Lidia. – Alusia czuje się świetnie, wszystko odbywa się zgodnie z planem – opowiada podekscytowana.

Pani Bachleda bardzo się cieszy z przyjścia na świat wnuka czy też wnuczki, ubolewa jednak nad tym, że nie będzie już tak jak było. Co roku razem z Alicją wybierały się na wspólne wakacje, to niestety już się skończy a przynajmniej nie będzie tak często. ycie Alicji póki co się zmienia. I matka z córka nie będą też się dłuższy czas widziały, gdyż Alicja boi sie latać samolotami i do porodu pozostanie w Stanach.

Teraz przez jakiś czas nie będziemy się widzieć – potwierdza mama Alicji w rozmowie z Faktem. – Ze względu na ciążę moja córka nie zamierza latać samolotami. Dlatego przynajmniej przez ostatnie miesiące pozostaną z Colinem w Ameryce – dodaje.

Jednak ciąża Alicji nie przekreśla jej aktorskiej kariery. Nadal chce się rozwijać i grać.

Alicja wciąż chce realizować swoje zawodowe plany – kończy tajemniczo Lidia Bachleda. – Ale teraz najważniejsza jest dziecko – dodaje szybko.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.