Dla Polaków biletów nie ma

ImageKilka dni temu rozpoczęła się sprzedaż biletów na koncert Madonny w Warszawie. Według nieoficjalnych informacji w sprzedaży ma się pojawić 100 tysięcy wejściówek. W ciągu pierwszej godziny sprzedano jedną piątą całej puli!


Tej nocy tysiące fanów piosenkarki siedziało przed swoimi komputerami w oczekiwaniu na rozpoczęcie sprzedaży biletów na pierwszy (i może jedyny) koncert gwiazdy w Polsce. Minutę po północy wszystko padło.

Najpierw było kilkadziesiąt minut czekania w tzw poczekalni, która miała przenieść do strony zakupu biletów . Kiedy już wszystko ruszyło, okazało się, że te najlepsze i najdroższe bilety już są sprzedane. W sprzedaży pozostały już te gorsze miejsca. Nikogo jednak nie poinformowano, że bilety, które zapewnią miejscówki pod sceną będą sprzedawane partiami. Fani, którym udało się zrobić zakup, mają teraz dwa bilety te lepsze i niepotrzebne 2 gorsze.

Niezłe zamieszanie się zrobiło ale tyle z tego dobrego, że komu udało się kupić taką pulę biletów, zawsze może jeszcze zarobić na tych gorszych. Chętni zawsze się znajdą.{jgtabber}[tab ==tab 1==]Content 1[/tab][tab ==tab 2==]Content 2[/tab][tab ==tab 3==]Content 3[/tab]{/jgtabber}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.