Dita von Teese ma 3 kochanków w różnych częściach świata

ImageDita von Teese bardzo odważnie i bez żadnej krępacji opowiada o swoim bogatym życiu seksualnym i zapewnia, że jej były już mąż  Marilyn Manson choć bardzo chce nie ma już do niej powrotu.


Dita von Teese po rozwodzie z Marilyn Mansonem, żyje jako singielka i jest jej bardzo dobrze z tym. Przy najmniej korzysta z życia ile się da. 

Cieszę się tym, że jestem singielką i wykorzystuję, jak tylko mogę to, że nie muszę być nikomu wierna. Wolność jest fantastyczna, poznaję nowych mężczyzn i cieszę się tym, co mogą mi zaoferować. Nie jestem jedną z tych kobiet, które bezczynnie czekają na księcia z bajki. Ja wolę ten czas pożytecznie wykorzystać – powiedziała Dita dla magazynu DT.

Szczera do bólu Dita powiedziała dalej.

Na chwilę obecną mam trzech kochanków w różnych rejonach świata. Teraz to mój największy grzech – bawię się mężczyznami – powiedziała Dita w innym wywiadzie.

 Cały czas mam z Marilynem kontakt. Pojawiły się przeprosiny, powiedział: "Popełniłem wielki błąd". Tak, tak wiem. Mów co chcesz, żebyś tylko poczuł się lepiej i mógł spać spokojnie – pomyślałam. Szczerze mówiąc nie patrzę już na niego jak na faceta. Dobrze się bawię i nie ma w moim sercu dla niego miejsca – wyznała
.

Aż przyjdzie chwila kiedy odezwą hormony macierzyństwa i co wtedy? Chyba, że życie w pojedynke zaplanowała do starości.

Ale na koniec wywiadu Dita powiedziała coś z czym się zgodzimy.

Mam taką teorię: jeżeli wyjdziesz z domu wyglądając dość przeciętnie, to możesz być pewna, że właśnie tego dnia natkniesz się na swojego byłego z nową kochanką. Zawsze tak jest, dlatego codziennie staram się wyglądać kobieco i pociągająco. Po co dawać draniowi taką satysfakcję? Niech widzi co stracił .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.