,  

Demi Moore nie robi sobie operacji plastycznych

ImageA urodę 30-stki ma po babci. Niezwykła historyjka.


Jeszcze niedawno informatorzy donosili, że przeznaczyła pół miliona dolarów w operacje plastyczne i zabiegi kosmetyczne. Demi Kutcher, wcześniej Moore zrobiła sobie również lifting kolan oraz łokci. Teraz wszystkiego zaprzecza.

W jednym z ostatnich wywiadów Demi powiedziała , że nigdy nie była u chirurga plastycznego. W takim razie co sprawia, że 47 letnia kobieta wygląda jakby miała jakieś 33 lata?

Doniesienia o moich częstych spotkaniach ze skalpelem są fałszywe –ret5gf wyznaje aktorka czytelniczkom Marie Claire. Nigdy nie miałam operacji plastycznej. Nie podoba mi się fakt, że niektórzy próbują zatrzymać proces starzenia. Tak nie powinna wyglądać walka z kompleksami. To nie zmarszczki są problemem, a nasza psychika.

 Jednak nie zarzeka się, że nigdy nie skorzysta z plastyka.

Dzień, w którym zacznę płakać przy każdym spojrzeniu w lustro, może być dniem, w którym stanę się mniej stanowcza wobec operacji plastycznych. Chcę jednak być piękną kobietą w swoim wieku, a nie staruszką desperacko próbującą wyglądać na 30-latkę.

Czego to się nie robi dla małżonka, który jest o 16 lat młodszy. Teraz się nie dziwimy, że Pazura robi co może by być wiekiem podobny do swojej młodziutkiej żonki. Chociaż na razie używa kremów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.