,  

Demi Moore i Ashton Kutcher nie są już razem?

On zdradza ją z młodszymi.

Małżeństwo Demi Moore i Ashtona Kutchera od samego początku zostało spisane na niepowodzenie. Ona o wielelat starsza, zostawiła męża i trzy córki dla dużo młodszego aktora. W mediach co jakiś czas pojawiają się, że Ashton znowu zdradził Demi. Ona znowu wszystko robi by się podobać mężowi.

Do jednej z amerykańskiej redakcji zgłosiła się kolejna dziewczyna, twierdząca, że miała romans z Kutcherem. Aktor miał 23 latkę poderwać w jednym z klubów, wieczór zakończył się gorącym seksem. Była wymiana telefonów i na tym koniec. Ashton nie odbiera telefonów od kochanki. Dziewczyna twierdzi, że nie chodzi jej o rozgłos czy kasę, chce by Demi dowiedziała się z jakim facetem żyje pod jednym dachem. Dziewczyna wynajęła najlepszego prawnika w Los Angeles i chce udowodnić, że Ashton zdradził z nią Demi.

Wczoraj spotkała się z prawnikiem. Strasznie się zawzięła. Nie chce być kolejną wykorzystaną dziewczyną z której w mediach robi się idiotkę donosi znajomy dziewczyny.

Znajomi sławnej pary twierdzą, że ich małżeństwo dano w zasadzie się skończyło.

Żyją praktycznie oddzielnie. Ich małżeństwo dobiega końca. Demi nie potrafi mu wybaczyć licznych zdrad, a doniesienia o jego kolejnych kochankach jej w tym nie pomagają. To dla niej bardzo bolesny czas – donosi przyjaciel rodziny.

Ile w tej plotce jest prawdy?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.