Demi Lovato w bardzo niegrzecznych scenach

Też ma swoją seks kasetę.

Demi Levato , kolejna gwiazdka Disneya , której wyciekły bardzo niegrzeczne zdjęcia do sieci. Sprawcą jest były kochanek Demi, który twierdzi, że ma też kasetę video w roli głównej aktorka.

Znaliśmy się bardzo krótko, ale ona nie miała najmniejszych oporów przed zaproszeniem mnie do swojej przyczepy na szybki numerek. To było w wakacje podczas jej tournee. Ekipa doskonale wiedziała co się dzieje, ale nikt nie reagował. Demi poprosiła nawet jednego z ochroniarzy, by nikt nam nie przeszkadzał.

Jeżeli chodzi o seks , to była całkiem niezła w te klocki. To z całą pewnością nie jest grzeczna dziewczynka. Nagrywanie naszego stosunku było jej pomysłem. Powiedziała, że tak lubi. Nie protestowałem, pomyślałam, że będę miał fajną pamiątkę. Myślę, że wiedziała, że kiedyś to ujawnię. A może właśnie o to jej chodziło? – powiedział chłopak.

To, że chłopak wszedł do przyczepy potwierdził jeden z pracowników Demi.

Z tą dziewczyną od dawna dzieje się coś niedobrego. Demi próbowała udawać bardziej dorosłą i niegrzeczną niż jest w rzeczywistości. Często przeklinała, krzyczała na ludzi i sprawiała wrażenie bardzo zbuntowanej. Smutno było na to patrzeć. Zaczęła też przyprowadzać do swojej przyczepy chłopców. Wszyscy wiedzieli co tam się dzieje, ale nikt nie odważył się zareagować – twierdzi osoba z ekipy piosenkarki.

Kilka tygodni temu Demi zgłosiła się do kliniki psychiatrycznej. Nadal jest pod opieką lekarzy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.