, , ,  

Debbie składa pozew do sądu o opiekę nad dziećmi Jacksona!

ImageDebbie Rowe w poniedziałek wnosi pozew do sądu o ustanowienie ją prawnym opiekunem nad trójką dzieci Jacksona.


A tym czasem dziadek dzieci, Joe Jackson chce zostać ich menedżerem. Twierdzi, że dzieci są bardzo zdolne i chce z nich zrobić gwiazdy!

Bacznie obserwuję Paris, która ma talent wokalny – powiedział dziennikarzom. Widać, że mogłaby iść w tym kierunku. Jednak najczęściej słyszałem od innych ludzi, że to Blanket ma największy talent. Z pewnością umie tańczyć i jest najbardziej podobny do Michaela. Mógłby go zastąpić w sercach fanów. Uważam, że dzieci powinny być od moją opieką. Nikt inny nie zapewni im dobrobytu i nie zaplanuje ich kariery lepiej niż ja.

Jak na razie stary Jacksona nie ma praw opiekuńczych nad dziećmi i nie może nic im zrobić. Jednak jeśli nadal będą pod opieką babci Katheriny, kto wie co może się stać . Wystarczy , że zniszczył dzieciństwo Michaelowi i jego rodzeństwu. Stał nad nimi z pasem , bił i krzyczał. Zawsze zależało mu tylko na kasie. W wywiadzie dla Oprah Winfrey Michael wyznał, że na widok ojca ze zdenerwowania dostał ataku wymiotów. A swoje dzieci zawsze od niego izolował. O zagrożeniu ze strony ojca, napisała również La Toya w swojej biografii. Napisała, że jego pięści lądowały na jej twarzy i ciele. Kiedy ojciec ją okładał pięściami, ona zamykała oczy ze strachu i bólu.

Kto wie, czy mimo wszystko dzieci nie będą miały lepiej u Rowe. Jeśli okaże się dobrą matką, może to je uchronić przed starym Jacksonem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.