, ,  

Debbie Rowe nie dostanie dzieci

ImageDebbie Rowe nie dostanie dzieci, nie ma takich szans. Sprzedała je za 4 miliony dolarów i sprawa się zamknęła. To już druga sprzedaż dzieci!


Kiedy Debbie Rowe podpisała dokumenty o rezygnacji z opieki nad swoimi dziećmi i otrzymała za to 4 miliony dolarów, straciła szansę na odzyskanie je kiedykolwiek.  Debbie chciała wspólnie z matką Michaela Jacksona, Katherine chronić dzieci przed ich dziadkiem Joe. Jednak Katherina dogadała się z Debbie.

Po tym co przeszedł Michael, ostatnią rzeczą jaką by chciała, to przejęcie przez Joe opieki nad nimi. Kiedy byli razem, Michael zwierzał jej się, jak bardzo nienawidził ojca za to, co mu zrobił. Katherine wie, co jest dla dzieci najlepsze, dlatego postanowiły dogadać się z Debbie, by uniknąć procesowania się po sądach. Nie powstrzymają Josepha od widywania dzieci na uroczystościach i przyjęciach rodzinnych, ale przynajmniej mogą walczyć o pozbawienie go jakiegokolwiek formalnego wpływu na ich wychowanie
-donosi  Sunday Mirror.

Katherine Jacksona, matka piosenkarza jest prawną opiekunką maluchów. Taka była ostatnia wola Michaela w testamencie. Jeśli Katherina by umarła kolejną osobą jest Diana Ross.

Dokument, który podpisała Rowe i Katherine Jackson, wyznaczona w ostatniej woli Michaela na ich opiekunkę, zakłada, że nawet gdyby jego matka nie była w stanie się nimi zająć, Debbie nie posiada już żadnych praw –
mówi osoba bliska rodzinie piosenkarza.

To już druga sprzedaż swoich dzieci. Jak widać Debbie nie mogła by być dobrą matką. Dobra matka nie sprzeda dzieci a tym bardziej dwa razy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.