,  

David zdradził Victorię z prostytutką!

 Luksusowa prostytutka za noc brała 10 tysięcy dolarów.


Afery z prostytutkami tego roku mają wielkie powodzenie w Stanach. Najpierw rozleciało się małżeństwa słynnego golfisty Tigera Woodsa, teraz grozi to Davidowi Beckham i jego żonie Victorii. Bo jak donosi In Touch piłkarz w 2007 roku kilkakrotnie umawiał się z luksusową prostytutką Irmą Nici. Irma do tanich nie należy, za nockę kasuje jedynie 10 tysięcy dolarów.

Ogólnie David i Irmina mieli spotkać sie 5 razy. Każda randka zaczyna się godzinną grą wstęną, póżniej uprawiali przez 15 minut seks z prezrwatywą.

Uprawialiśmy seks pięć razy
– mówi Irma. To był największy gwiazdor, z jakim kiedykolwiek spałam. Każda kobieta
marzy, żeby iść z nim do łóżka, a mnie spotkało to szczęście
. Przez godzinę uprawialiśmy grę wstępną. Sam seks trwał kwadrans, ale było gorąco. David jest bardzo tradycyjny, delikatny i miły. Wiedział, co robi. Był całkiem niezły.

Ale to nie wszystko. David ma swoje  zwyczaje. Przy pomocy olejków zapachowych, które były dostępne w pokoju hotelowym, piłkarz mastrubował się. Beckham bardzo zżył się z kobietą, na tyle, by opowiadać jej o swoim małżeństwie z Posh. David zdradził, że podobała mu się wcześniejsza Vici, nie ta wychudzona. Lubi on dziewczyny z okrągłym tyłkiem a nie dużym biustem.

Używał balsamu hotelowego, żeby się masturbować. Nieraz mówił mi, że
chciałby, by jego żona trochę przytyła. Uwielbia kobiece tyłki.

Rzecznik Davida zaprzeczył tym informacjom. Czy jego małżeństwo ptrzetrwa kryzys? W 2004 roku David już raz zdradził swoją żonę z asystentką, wtedy przetrwali trudne dni.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.