Czyj synek? Ciekawe czy podobny do mamy

 Wiecie czyj to syn? Mamy dawno nie widzieliśmy, podobno zaszyła się w domu i mało z niego wychodzi.


To Max syn Cristiny Aguilery. Pamiętacie kiedy ostatnio występowała? trudno jakoś sobie przypomnieć datę jej ostatniego koncertu.

Christina po urodzeniu Maxa, sporo piła. Piła nawet wtedy kiedy jeszcze karmiła małego. Można było ją spotkać prawie na każdej zakrapianej imprezce. Oczywiście nie obyło się bez krytyki mediów i otoczenia. Sugerowano nawet , że piosenkarka nie dorosła jeszcze do roli matki.

Taka opinia bardzo poruszyła Christiną. Kupiła z mężem nowy dom, próbuje zmienić swoje życie. W nowym domu urządziła studio nagrań i mało kiedy wychodzi, poświęcając swój czas mężowi i synkowi.

To była świetna decyzja. Teraz mogę wstać rano, wskoczyć w spodnie od dresu oraz mój stary ulubiony t-shirt i zupełnie nie przejmować się paparazzi. Własne studio pozwala mi pracować w wolnych chwilach, na przykład, kiedy Max śpi. To naprawdę bardzo wygodne i dzięki temu mam więcej czasu dla mojej rodziny – wyjaśnia Aguilera w swoim ostatnim wywiadzie.

Rodzina bardzo cieszy się z takiego obrotu sprawy. Teraz nie brakuje im żony i mamy, niezadowoleni są jednak paparazzi.

Paparazzi są naprawdę wściekli takim obrotem spraw. Sterczą pod moim domem 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, a ja opuszczam moją posiadłość tylko wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne. Czasem zaczepiają mojego męża i pytają go: Czy ona jeszcze kiedykolwiek wyjdzie z domu? – dodaje gwiazda.

Taka sytuacja również nie jest dobra. Izolacja przed światem nie przyniosła jeszcze nikomu nic dobrego. Raczej można się zmienić w zupełnie kogoś dzikiego. Czy taką chce być?VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.