Czy Stana Katic jest fanką piłki nożnej?

Kiedy była mała budowała zamki z pustych pudełek w garderobie rodziców..czyli czego nie wiecie o Stanie Katic..
Stana Katic jest jedną z tych aktorek, na które, gdy tylko raz się spojrzy, ma się ochotę patrzeć bez końca. Dobra wiadomość jest taka, że ta znana polskim widzom z serialu  „Castle” (premiera  4. sezonu od 6 lutego na Universal Channel) aktorka,  rozpoczęła podbój kinowych ekranów.
W 2011 powstały dwie filmowe produkcje z jej udziałem.  „For lovers only” (polska premiera filmu odbyła się latem 2011 na Festiwalu Filmowym Transatlantyk) to utrzymana w klimacie filmów francuskiej Nowej Fali, historia miłosna. Film braci Polish opowiada o  spotkaniu po latach dawnych kochanków oraz ich wspólnej podróży przez Francję. W tym samym roku zagrała także u boku Richarda Gere w filmie „ The Double”.
W swojej filmografii, piękna aktorka może także pochwalić się także rolami w „ Quantum of Solace” oraz w„Spirit- Duch miasta”.
Obecnie Stana znów współpracuje z braćmi Polish, przy ich nowym filmie: „On the road”.  W filmie o historii pisarza Jack Kerouaca zagrają także Kate Bowsworth oraz znany z filmu :„Wielki błęki” Jean – Marc Barr.
Gdyby nie została aktorką, Katic mogłaby z powodzeniem zostać tłumaczką. Mówi biegle w pięciu językach; po chorwacku, serbsku, słoweńsku, francusku, włosku. Urodziła się w Ontario, w Kanadzie, ale  Stana to prawdziwa bałkańska mieszanka. Jej ojciec jest Serbem, a matka Chorwatką. Podobnie jak grana przez nią bohaterka porucznik Beckett, piękna aktorka namiętnie czyta. Najchętniej o ochronie środowiska oraz… łucznictwie.  Jest fanką piłki nożnej.

Premiera sezonu 4. Castle – w poniedziałek, 6 lutego o 22.00 tylko na kanale Universal Channel.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.