,  

Czy Madonna wyjdzie za mąż po raz trzeci?!

 Wszystko na to wskazuje. Madonna szykuje się do ślubu! Zgadnijcie z kim.


Jak donoszą amerykańskie media, Madonna do końca roku chce poślubić swojego młodego kochanka, 22 letniego Jesusa Luza. Piosenkarka powiedziała:

On jest taki słodki i jest przy mnie cały czas. Za mało mam czasu dla niego, gdyż jestem bardzo zajętą osobą– powiedziała Madonna.

Znają się od kilku miesięcy, do końca roku piosenkarka chce zrobić z Luza swojego męża.

Biograf królowej pop Randy Taraborrelli pisze na łamach Hello!, że Madonna chce jeszcze jednej wielkiej ceremonii ślubnej. lub na pewno nie będzie cichy, ma być wielki i głośny. Ponieważ pamięta swoje poprzednie i ma wspaniałe wspomnienia z nich.

Luz pogodził się, że Madonna jest numerem jeden i szanuje to. Bardzo dużo się nauczył od kochanki. I rozumie, że jest osobą zapracowaną. Seks między nimi jest bardzo gorący- pisze Taraborrelli .

Jej poprzednie małżeństwa skończyły się burzami. Ile wytrzyma w tym związku i jak się skończy? A tak na marginesie, Luz się ustawi już do końca życia. Za parę lat o ile wytrzymają ze sobą, on znajdzie sobie kochankę na boku z czasem zabierze ile się da i zniknie. Pozostanie Madonnie piękne wspomnienie , jeszcze jedno.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.